Multimedia

Zawody sportowe dla świetlic szkolnych

Dnia 10 maja sześcioro uczniów klas I-III, uczęszczających do świetlicy szkolnej, wzięło udział w zawodach sportowych dla świetlic szkolnych, które odbyły się w SP 5. Naszą szkołę reprezentowali: I Aleksandra Mysior II Szymon Palka III Adrian Galicki IV Kamil Bednarski V Karolina Sadowska VI Roksana Skóra W zawodach uczestniczyło 7 szkół ze Świętochłowic. Zawody przebiegały […]

Dnia 10 maja sześcioro uczniów klas I-III, uczęszczających do świetlicy szkolnej, wzięło udział w zawodach sportowych dla świetlic szkolnych, które odbyły się w SP 5.

Naszą szkołę reprezentowali:

I Aleksandra Mysior

II Szymon Palka

III Adrian Galicki

IV Kamil Bednarski

V Karolina Sadowska

VI Roksana Skóra

W zawodach uczestniczyło 7 szkół ze Świętochłowic. Zawody przebiegały w miłej atmosferze, konkurencje sportowe dostarczyły wszystkim uczestnikom świetnej zabawy.