Multimedia

Wycieczka do Krakowa

W dniach 09 i 10 maja odbyła się wycieczka klas: 5b, 6b, 6c. Uczniowie wraz z wychowawcami wybrali się do Krakowa. Odwiedziliśmy uczelnię Mikołaja Kopernika, czyli budynek Collegium Maius. By dobrze zarządzać kieszonkowymi, odbyliśmy lekcję Salonie Ekonomicznym NBP. Oczywiście przespacerowaliśmy się po pięknych plantach, by dotrzeć do serca miasta- Wawelu. Drugi dzień również obfitował w […]

W dniach 09 i 10 maja odbyła się wycieczka klas: 5b, 6b, 6c. Uczniowie wraz z wychowawcami wybrali się do Krakowa. Odwiedziliśmy uczelnię Mikołaja Kopernika, czyli budynek Collegium Maius. By dobrze zarządzać kieszonkowymi, odbyliśmy lekcję Salonie Ekonomicznym NBP. Oczywiście przespacerowaliśmy się po pięknych plantach, by dotrzeć do serca miasta- Wawelu. Drugi dzień również obfitował w wiele atrakcji: zjedliśmy iście magiczny posiłek(eliksir miłości i …larwy robaków ) w kawiarni Harrego Pottera. Napawaliśmy się pięknymi widokami na Kopcu Kraka, a na koniec poszaleliśmy w Muzeum Gier Wideo. To był z pewnością udany wyjazd!