Multimedia

Warsztaty z pieczenia pizzy

Uczniowie klas pierwszych wybrali się do pizzerii Pod Drewnianym Bocianem  w Chorzowie na warsztaty z pieczenia pizzy. Dzieci przed poznaniem przepisu na najlepsze ciasto do pizzy, poznali savoir-vivre obowiązujący w restauracji oraz zdobyli wiedzę jak przygotować przepyszną i jednocześnie zdrową pizzę. Sprawdzili swoje siły również, jako degustatorzy. Jednak największą przyjemność sprawiało uczniom samodzielne przygotowanie swojej […]

Uczniowie klas pierwszych wybrali się do pizzerii Pod Drewnianym Bocianem  w Chorzowie na warsztaty z pieczenia pizzy. Dzieci przed poznaniem przepisu na najlepsze ciasto do pizzy, poznali savoir-vivre obowiązujący w restauracji oraz zdobyli wiedzę jak przygotować przepyszną i jednocześnie zdrową pizzę. Sprawdzili swoje siły również, jako degustatorzy. Jednak największą przyjemność sprawiało uczniom samodzielne przygotowanie swojej pizzy i jej, co najważniejsze zjedzenie 😊. Odbył się również konkurs plastyczny z nagrodami. Było bardzo sympatycznie, smacznie i kolorowo. Dziękujemy wszystkim pracownikom za miło spędzony czas.