Z życia szkoły

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY „NIEPEŁNOSPRAWNI SĄ WŚRÓD NAS”

Zapraszamy do wzięcia udziału w Miejskim Konkursie Plastycznym „Niepełnosprawni są wśród nas. Rola sportu, ruchu i aktywności w życiu osób z niepełnosprawnościami.” Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej w formacie A3 lub A4 dowolną techniką ( kredki, farby, kolaże, wyklejanki itp.) Nowością w regulaminie tegorocznego konkursu jest możliwość wykonania pracy w formie grafiki komputerowej. […]

Zapraszamy do wzięcia udziału w Miejskim Konkursie Plastycznym

Niepełnosprawni są wśród nas. Rola sportu, ruchu i aktywności w życiu osób z niepełnosprawnościami.”

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej w formacie A3 lub A4 dowolną techniką ( kredki, farby, kolaże, wyklejanki itp.) Nowością w regulaminie tegorocznego konkursu jest możliwość wykonania pracy w formie grafiki komputerowej. Praca powinna zawierać symbole olimpijskie (w związku z Olimpiadą w Paryżu 2024). Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, wychowanków MDK, CKŚ i innych instytucji dla dzieci i młodzieży (do 18 roku życia). Prace razem z formularzem zgody na udział w konkursie prosimy dostarczyć do sekretariatu szkoły do 26 kwietnia br. Dla zwycięzców zostaną przygotowane nagrody i zaproszenia na uroczyste podsumowanie wydarzenia. Zachęcamy do uczestnictwa w czwartej edycji konkursu. Regulamin konkursu jest dostępny w sekretariacie szkoły.