Multimedia

Konkurs recytatorski dla klas młodszych

7 maja w naszej szkolnej bibliotece  odbył się konkurs recytatorski dla klas młodszych. Wszyscy uczniowie pięknie deklamowali wiersze Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy.Dziękuję rodzicom i wychowawcom za przygotowanie dzieci do konkursu a także Szanownemu Jury: Izabeli Wiita, Marlenie Juraszek oraz Katarzynie Stolka. Serdecznie podziękowania dla naszej Rady Rodziców za ufundowanie nagród, to dzięki Waszemu wsparciu […]

7 maja w naszej szkolnej bibliotece  odbył się konkurs recytatorski dla klas młodszych. Wszyscy uczniowie pięknie deklamowali wiersze Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy.Dziękuję rodzicom i wychowawcom za przygotowanie dzieci do konkursu a także Szanownemu Jury: Izabeli Wiita, Marlenie Juraszek oraz Katarzynie Stolka. Serdecznie podziękowania dla naszej Rady Rodziców za ufundowanie nagród, to dzięki Waszemu wsparciu każde dziecko otrzymało nagrodę.

Zwycięzcy konkursu:
I miejsce: Wiktor Zralek, klasa 1a
II miejsce: Aleksandra Mysior, klasa 1a
III miejsce: Wiktoria Zorzytzka, klasa 3a
Wyróżnienie: Mateusz Giezek, klasa 3b