Multimedia

Konkurs klasowy w 2a

Uczniowie klasy 2a mogli zostać pisarza i stworzyć własną książkę. Wzięli udział w klasowym konkursie pt. „Moja książka”. Celem konkursu było: inspirowane do samodzielnej kreatywności twórczej, rozwijanie uzdolnień językowo-plastycznych, rozwijanie wyobraźni, poznanie zawodu pisarza i ilustratora. Jury w składzie pani Agnieszka Gut oraz pani Ewelina Kuchna wyłonił zwycięzców. I miejsce — Milena Minko Wyróżnienie — […]

Uczniowie klasy 2a mogli zostać pisarza i stworzyć własną książkę. Wzięli udział w klasowym konkursie pt. „Moja książka”. Celem konkursu było: inspirowane do samodzielnej kreatywności twórczej, rozwijanie uzdolnień językowo-plastycznych, rozwijanie wyobraźni, poznanie zawodu pisarza i ilustratora. Jury w składzie pani Agnieszka Gut oraz pani Ewelina Kuchna wyłonił zwycięzców. I miejsce — Milena Minko Wyróżnienie — Kamil Bednarski Adrian Galicki Eryk Foit Kacper Fudala Nagrody wręczyła pani Dyrektor Izabela Witta oraz pani Agnieszka Gut. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!